2019/20. õa üritused (täieneb)

2.sept         Esimene koolipäev

10.sept      Õppeprogramm Tipu Looduskoolis 5.-8.kl.  

24.sept       Lastevanemate koosolek

25.sept       Sügisandide näitus (iga klass valmistab väljapaneku)

20.-22.sept Õpilane Eliina Kallas Poolas koroonavõitlustel (õp. Viire Talts)

23.-28.sept  Spordinädal

27.sept        Jooksukross (maakondlik)

 

28.sept       Koolipäev, toetame kampaaniat “Maal elamise päev”

 

 

4.okt            Õpetajate päeva tähistamine, tunde annavad 9.kl õpilased ja  külalisõpetajad Slawomira Borowska-Peterson ja Marius Peterson

11.okt        Õpioskuste olümpiaad Pärnus 6.kl

 

 18.okt                  2.-4. klass Vändra piimafarmi ja Tori hobusekasvatuse   külastus

18.okt          Õpioskuste võistlus koolis  5.-9.kl     

 
19.-27.okt    VAHEAEG  

30.okt          Külas Miks-teater, etendus “Kulplased”

5.nov      Maakondliku rahvatepallivõistlused Paikusel   4.-5.kl tüdrukud

5.nov     Jõuluballi kava jm tutvustustasid Uulu kooli 8.kl õpilased

6.nov     7.-9.kl õpilaste õppekäik Tartu Observatooriumisse koos Häädemeeste Kk 9.kl

 

 

8.nov           Kooli 166.aastapäeva tähistamine: aktus, külas vilistlased (Andris Avamere, Kaisa Vaik)

14.nov        VARIA viktoriin Varblas (maakondlik)

26.nov       Kadripäeva tähistamine- karneval, korraldas õpilasesindus

2.dets       Tantsutunnid külalisõpetajatega (Egle Vutt ja Russel)

 

  3.dets         1.advent, esines 3.-4.klass

4.dets     Õpilasesindus teostas helkurite seiret ja valmistas plakatid

5.dets        Külas noorsoopolitseinik Heidi Sosi, teemaks ohutu liiklemine, helkurite valmistamine

9.dets           Koolikontsert, esines keelpillikvartett, teemaks filmimuusika

10.dets    2.advent, esines 2.klass

11.dets     Õpilasesindus Häädemeestel õppepäeval

13.dets      JÕULUBALL Häädemeeste valla 6.-9. klassidele Lepaninal (korraldab Uulu Pk)

 
 16.dets          Jõululaat ja -kohvik  
19.dets        Jõulukontsert  
20.dets       Koolipere Olustveres, jõuluprogramm
 

21.dets-5. jaan     VAHEAEG

23.jaan       Karjääripäev 9.kl õpilastele, külas nõustajad

 

31.jaan.      5.-9. kl Ugala “Once”

4.veebr      Jaapani mõistatuste lahendamine Häädemeeste Keskkoolis

 

13.veebr     Sõbrapäeva tähistamine, sõbrapost ja küpsisetortide valmistamine

14.veebr    Maakondlikud minivõrkpallivõistlused 5.-6.kl P-Jaagupis

17.veebr   Noorteorganisatsiooni 4H tutvustus (Egle Vutt) ja diskotantsukursus

20.veebr   Vabariigi aastapäeva kontsert-aktus

21. veebr   Võimla 8.sünnipäeva tähistamine- kabeturniir, rahvastepalli ja võrkpallivõistlused

 
   
   

22.-1.märts        VAHEAEG

2.märts       Filmi “Talve” vaatamine

9.märts     Koolikontsert. Külas ans LÕÕTSAVÄGILASED

 
11.märts     2.-4.kl Pärnu teatris, etendus “Oliver Twist”  

16.-20.märts    Emakeelenädal

18.märts   Filmi “Sipsik” vaatamine

20.märts    Simman Treimani rahvamajas

2.apr    Koolikontsert. Külas ans PÕHJA-TALLINN

4.apr     Laste laulupäev “Lauluõied” Treimani rahvamajas

13.apr    Koolikontsert. Külas Tanja Mihhailova-Saar ja Mihkel Mattisen

15.apr   Kevadkross koolis

16.apr     Kooliöö

17.apr    Jüripäevajooks

 
   

18.-26.apr              VAHEAEG

30.mai     Kevadkross, maakondlik

 

 

7.mai           Emadepäeva kontsert

20.mai        Ekskursioon Tallinna Loomaaeda

…                Spordipäev koolis

26.mai         Tutipidu

29.mai      Karu-Kati ja -Mati kergejõustiku meistrivõistlused Pärnus

 

 

1.juuni         lõpueksam (eesti k) 9.kl

1.juuni         Jalgrattaeksam 3.klassile

… juuni        Direktori vastuvõtt

 
4.juuni         lõpueksam (matem) 9.kl  

5. juuni      kooliaasta lõpetamine 1.-8.kl.

6.juuni       Osalemine Liivimaa festivalil Häädemeestel

 
10.juuni       lõpueksam (valikaine) 9.kl  

12.juuni       LÕPUAKTUS

16.juuni      Vastuvõtt tublidele  9.kl lõpetajatele Nurka talus