Metsapoole Põhikooli võimla avamine 29.veebruaril 2012.a kell 13.00

Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ehitatav võimlahoone on valmis saanud ning neil päevil lõpeb ka sisustamine. 29.veebruaril kell 13 avatavas hoones on lisaks spordisaalile kooliköök, klassiruumid, tööõpetuse klassid, kooli arvutiklass ja raamatukogu. Avamispeole on kutsutud 70 külalist, lisaks ootame lapsevanemaid, vilistlasi, külarahvast ja kõiki teisi Metsapoole kooli sõpru.

6 thoughts on “Metsapoole Põhikooli võimla avamine 29.veebruaril 2012.a kell 13.00

 1. Palju õnne Metsapoole koolile! Suvel jalgrattaga sõites nägin, et käis ehitustöö. Nüüd siis hoome valmis. Väga tore! Varem oli seal kohas internaat. Olen ka ise Metsapoole vilistlane – käisin seal 0-klassis aastetel 1978-1979.

 2. Poolteist aastat tagasi kuulsin seda r66must uudist kui ka’isin kunagistel kooliradadel seiklemas ja kohtusin juhuslikult 6petaja Koovitiga:) Nuu’d on veelgi suurem r66m lugeda, et see projekt on valminud ning soovin praegustele 6pilastele ja 6petajatele 6nne! Vahva, et saate kaasaegse maja, kus lisaks headele sportimisv6imalustele muudki uued ruumid! Metsapoole kool on selle kuhjaga a’ra teeninud. J6udu ja jaksu! Kui kodumaale satun, astun kindlasti la’bi! Tervitades, Sirly Inglismaalt.

 3. Palju õnne koolirahvale!!
  Väga tore, et üks pisike maakool on saanud sellise suurepärase võimaluse osaliseks. Avamisele kahjuks ei jõua, kuid loodan väga seda uut ehitist näha ka seestpoolt vähemalt järgmisel vilistlaste kokkutulekul.
  Õpilastele soovin rõõmsat sportimist uutes ruumides ja hoidke seda hoonet sama hästi kui vana armsat koolimaja.
  Maary

 4. Õnnitlused kogu kooliperele!
  Olen ise selle kooli vilistlane ja edaspidi on siis minu kolmel lapselapsel ka kasutada kaasaegne maja õppimiseks ja sportimiseks.
  Elle

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga